PŁATNOŚCI I DOSTAWA

FORMY PŁATNOŚCI

 • Cena poszczególnych towarów prezentowana w Sklepie jest ceną brutto wyrażoną w złotych polskich (PLN) obejmującą również należny podatek od towarów i usług w obowiązującej stawce. Podane ceny nie zawierają kosztów ewentualnej przesyłki, która zostanie wskazana w trakcie składania zamówienia.
  Płatność następuje w wybranej przez Klienta formie:
  • Przelew tradycyjny - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego. Przelew można zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Płatność elektroniczna Przelewy 24 - wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu.
  • Płatności PayPal - bezpieczna i popularna na całym świecie metoda płatności w internecie. Wiąże się ona jednak z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat. Wynosi dodatkowo +3% do wartości koszyka.

Dniem zapłaty jest dzień uznania rachunku sklepu internetowego prowadzonego w systemie agenta rozliczeniowego.

KOSZT DOSTAWY

 • Wysyłki krajowe, w zależności od ilości zamawianych produktów, wybranej formy płatności i własnych preferencji, można wybrać jedną z form dostawy:
  przesyłka kurierska po przedpłacie - 16,00 zł,
  przesyłka kurierska za pobraniem - 20,00 zł

CZAS DOSTAWY

 • Zamówienia złożone przez klientów sklepu MONUCO kompletowane są przez obsługę w ciągu 1- 3 dni roboczych od dnia zawarcia umowy. Na czas realizacji składa się czas niezbędny do skompletowania przedmiotu zamówienia.

  W przypadku zamówienia obejmującego większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu prosimyo kontakt, lub odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

  Czas dostawy uzależniony jest od sposobu dostawy/odbioru towaru wybranego przez Klienta i nie powinien przekroczyć 5 dni roboczych. W przypadku braku dostępności zamówionego produktu w magazynie, Sprzedawca niezwłocznie informuje Klienta o przewidywanym terminie realizacji lub zwraca całą otrzymaną kwotę.